زر صنعت افق آسمان

شرکت جهان تهویه

گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد با پشتوانه فنی فعالیت مدیران خود در زمینه طراحی و ساخت کلیه دستگاه‌های تهویه مطبوع، نظیر چیلرهای تراکمی آبی و هوایی با انواع کمپرسورهای رفت و برگشتی، اسکرال و اسکرو، پکیج یونیت آبی و هوایی، هواساز یکه منطقه ایی و چند منطقه ایی ( مالتی زون )، ایرواشر، آکونوپک، برج‌های خنک کننده فایبر گلاس و گالوانیزه، بویلر در ظرفیت‌های مختلف، زنت، یونیت هیتر، داکتد فن کویل و فن کویل‌های دکوراتیو زمینی و سقفی و … ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات مشاوره رایگان، همواره خود را متعهد به رعایت حداکثر کیفیت متکی داشته و در جهت ارائه خدمات پس از فروش در حداقل زمان تلاش می‌نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۶ با تکیه بر توان فنی تیم خود، شروع به فعالیت نمود.نظر به عدم وجود تکنولوژی روز جهان در میان تولیدکننده‌های داخلی و مانور هرچه بیشتر برندهای رنگارنگ چینی و … با استفاده از این فضا، تولید مطابق با استانداردهای روز جهانی، با بالاترین کیفیت، بالاترین راندمان و بهره گیری از بهترین قطعات و پایبندی به اصول مهندسی و طراحی،در دستور کار قرار گرفت و همواره صداقت در سرلوحه تمامی امور بوده و خواهد بود. از آنجایی که بازار کشورمان بسیار هوشمند و دقیق است، تولیدات این مجموعه به سرعت مشتریان خود راپیدا کرده و جایش را در بازار باز نموده است.

مشتریان پس از اولین همکاری، بدل به دوستانی گردیدند که در ادامه راه تا به امروز همچون یکی از اعضای این مجموعه باانتقادات و پیشنهاداتشان کمک چشم گیری به ارتقاء سطح کیفی محصولات نموده‌اند و در این مسیر دشوار، دوشادوش تیم زحمت کشیده اند.اخذ رزومه‌ایی بسیار غنی آن هم در مدتی بسیار کوتاه رقیبی جدی در این زمینه محسوب می‌گردد.

اجرای موفق پروژه‌های عمرانی کشور، حضور بی‌رقیب در تولید دستگاه‌های خاص، جهت اتاق‌های تمیز (Clean Rooms) همگی مرهون لطف خداست و صداقت در تمامی بخش‌ها، تلاش عزیزان در کارخانه و اعتماد هموطنان می‌باشد. دراین راستا از هیچ خدماتی به این آب و خاک مضایقه نگردیده است و در خیلی از موارد مهندسی نموده و ادای دین به میهن کرده است.

امید است تا از این طریق روزی یکی از صادر کنندگان به خارج از کشور گردیده و قدمی هرچند کوچک اما درخور توجه  در راه عمران و آبادانی این مرزو بوم ایفا نماییم.

این مجموعه در راستای کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت، آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به پروژه‌های در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های تاسیسات با تکنولوژِی روز دنیا تحت سیستم BIM به صورت هوشمند انجام می‌دهد.

گواهینامه‌ها